Masaż przynosi ulgę nie tylko zmęczonemu ciału. Pomaga zadbać o siebie zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Przyjemne otoczenie i kojąca atmosfera Hotelu*** Kasztel sprawi, że poczujecie się Państwo zrelaksowani i odprężeni.

Każdy masaż wykonywany jest w miłej sprzyjającej relaksowi atmosferze, przy odpowiednim podkładzie muzycznym, w towarzystwie pachnących świec i kadzidełek.

Do zabiegów wykorzystywane są profesjonalne kosmetyki takich firm jak: Bielenda, BingoSpa i Ziaja.

OPIS MASAŻY

1. Masaż Klasyczny – leczniczy

Masaż ten może być wykonywany w zależności od potrzeb całościowo jak i częściowo. Masaż klasyczny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy. Działa przeciwbólowo, redukuje napięcie mięśni, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Masaż klasyczny- leczniczy całego ciała: 60 minut – 140 zł, 120 minut - 170 zł

Masaż klasyczny- leczniczy częściowy: 30 minut - 110 zł

2. Masaż relaksacyjny

Zadaniem tego zabiegu jest wprowadzenie duszy i ciała w stan odprężenia. Masaż likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, pomaga w walce z bezsennością. Poprawia również ogólny stan zdrowia. Podczas masażu relaksacyjnego ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, rytmiczne, łagodne.

Masaż relaksacyjny całego ciała: 60 minut – 140 zł, 120 minut – 170 zł

Masaż relaksacyjny częściowy: 30 minut- 110 zł

3. Masaż aromatyczną świecą

To niezwykle przyjemny sposób na relaks i odprężenie. Łączy w sobie zarówno masaż, aromaterapię jak i ciepło wychodzące z płomienia świecy. Masaż ten ma bardzo wiele zalet przede wszystkim powoduje głęboki relaks i odprężenie po stresującym i nerwowym dniu. Skóra po masażu aromatyczną świecą zostaje nawilżona, gładka i jedwabiście miękka.

Masaż aromatyczną świecą cale ciało: 60 minut – 180 zł, 120 minut -200 zł

Masaż aromatyczną świecą częściowy: 30 minut – 130 zł

4. Drenaż limfatyczny

Jest to leczniczy masaż przepychająco – ugniatąjcy, który usprawnia działanie limfy. Limfa pełni istotną rolę w mechanizmie obronnym organizmu. Drenaż limfatyczny ma też za zadanie likwidować obrzęki zastoinowe zwłaszcza nóg np.: żylaki, cellulit, usuwać zbędne produkty przemiany materii, a także oczyszczać cały organizm.

Drenaż limfatyczny kończyn dolnych: 60 minut – 140 zł

5. Refleksologia stóp

To zabieg polegający na uciskaniu odpowiednich punktów /tzw. refleksów/ znajdujących się na stopach. Masaż polega na uciskaniu tych miejsc za pomocą kciuka i palców. Każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała.

Refleksologia stóp:

  • obniża poziom napięcia w ciele
  • uspokaja
  • uwalnia od negatywnych stanów umysłu tj: lęk, agresja, niepokój
  • łagodzi emocje
  • relaksuje
  • podnosi poziom życiowej energii
  • polepsza sen
  • eliminuje nerwowość
  • odciąża organizm
  • usuwa zmiany chorobowe

Refleksologia stóp 45 minut – 110 zł

6. Body Wrapping (body wrap)

Jest to zabieg o charakterze wyszczuplającym, ujędrniającym i antycellulitowym. Składa się z trzech etapów.

I etap to piling na wybranej do zabiegu partii ciała

II etap to nałożenie kosmetyku pielęgnacyjnego na skórę o działaniu modelującym, ujędrniającym lub antycellulitowym połączony z intensywnym masażem.

III etap to owiniecie ciała w folię spożywczą i poddanie dwudziestominutowemu relaksowi pod ciepłym termicznym kocem.

Body Wrapping umożliwia szybkie spalanie tłuszczu i uzyskanie szczuplej sylwetki. Zabieg zakończony jest delikatnym masażem rozluźniającym.

Body Wrapping: 60 minut 1 partia ciała np. brzuch, pośladki - 100 zł

Body Wrapping: 60 minut - Uda - 180 zł

7. Masaż Bańką chińską

Masaż ten doskonale relaksuje i uspakaja. Zaleca się go osobom przemęczonym, prowadzącym siedzący tryb życia, po intensywnych i wyczerpujących ćwiczeniach oraz podczas kuracji odchudzającej. Jest stosowany głownie na dużych partiach ciała np.:na plecach. Zabieg ten jest rozpoczęty i zakończony delikatnym kilkuminutowym masażem rozluźniającym.

Masaż pleców bańką chińską: 30 minut 90 zł, 45 minut – 110 zł, 60 minut – 130 zł

8. Masaż modelująco - antycellulitowy bańką chińską

Podczas wykonywania tego zabiegu intensywnie masuje się tkankę podskórną ud, pośladków czy brzucha. Jest to bardzo mocny masaż, a jego efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Przyspiesza on krążenie krwi i przemianę materii. Skutecznie przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej.

Masaż Bańką chińską modelująco - antycellulitowy brzuch – pośladki -uda: 60 minut -170 zł

9. Masaż Gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami jest polecany dla osób zestresowanych i przemęczonych. Wysoka temperatura kamieni bazaltowych rozgrzewa ciało i łagodzi napięcia mięśniowe. Przywraca równowagę ciała i umysłu tzw: homeostazę. Skóra po masażu gorącymi kamieniami jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona oraz zyskuje elastyczność i jędrność.

Masaż gorącymi kamieniami całe ciało: 60 minut – 190 zł

Masaż gorącymi kamieniami częściowy: 30minut – 140 zł

Hotel Kasztel Lokalizacja