Hotel *** Kasztel zlokalizowany jest tuż za Bochnią na trasie pomiędzy Krakowem a Tarnowem. To świetne miejsce dla osób z okolic Krakowa czy Tarnowa na organizację przyjęcia weselnego. W ofercie posiadamy dwie sale weselne, które pozwolą zorganizować przyjęcia już od 70 osób.

Sale bankietowe okolice Krakowa

Sale weselne Hotelu *** Kasztel

Do dyspozycji mamy dwie sale weselne od 70-230 osób. Sala Kasztelanka czy główna sala bankietowa to miejsca gdzie zadbaliśmy o każdy element wystroju. Każda z nich przygotowana jest do różnej wielkości uroczystości weselnych i z pewnością przypadną Państwu do gustu. Więcej informacji na temat sal weselnych znajdziecie Państwo w linku poniżej. Jest tam pełny opis sal wraz ze zdjęciami z uroczystości weselnych.

Zobacz opis sal weselnych

Sale bankietowe Hotelu *** Kasztel to doskonałe miejsce na takie imprezy jak:

  • wesela
  • chrzciny
  • komunie
  • imprezy firmowe

Hotel posiada wygodny duży parking, część SPA czy własny pub z torami do kręgli i stołami do bilarda.

W promieniu kilkunastu kilometrów znajdziecie Państwo wiele okolicznych atrakcji do zwiedzania jak np. Kopalnia Soli w Bochni czy Wieliczce. Szybkie połączenie do Krakowa czy Tarnowa pozwala na pokonanie tej trasy w pół godziny.

Unikalna architektura hotelu, jak i niepowtarzalny wystrój naszych sal weselnych czy przestronnych pomieszczeń to gwarancja wyjątkowych wspomnień z organizowanych w hotelu uroczystości weselnych czy innych imprez okolicznościowych.

W przypadku wesel dla Młodej Pary mamy przygotowany luksusowo wyposażony pokój małżeński z wanną i jacuzzi.

Hotel Kasztel Lokalizacja