1. Z sauny mogą korzystać osoby zdrowe. Należy skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do korzystania z sauny.
  2. Z sauny nie mogą korzystać osoby: przeziębione, chore na serce, choroby nowotworowe, z nadciśnieniem, po udarach, z chorobami naczyń krwionośnych, ze stanami zapalnymi narządów wewnętrznych, z gorączką, chore na tarczycę, epilepsję, kobiety w ciąży i kobiety w czasie menstruacji.
  3. Z sauny nie mogą korzystać również osoby: pod wpływem alkoholu lub innych środków obniżających sprawność organizmu, lekarstw powodujących senność, ociężałość, wzrost lub spadek ciśnienia krwi.
  4. Osoby o niestabilnym stanie zdrowia, z rozrusznikami serca, implantami powinny korzystać z sauny ze szczególną ostrożnością, po konsultacji z lekarzem.
  5. Niewskazane jest korzystanie z sauny po obfitym posiłku.
  6. W czasie i po seansie w saunie przeciwwskazane jest podejmowanie wysiłku fizycznego.
  7. Wszelkie problemy ze zdrowiem, skaleczenia czy pogorszenie samopoczucia należy niezwłocznie zgłaszać personelowi hotelu. Aby wezwać pomoc należy przycisnąć przycisk „Pomoc”, znajdujący się po prawej stronie wejścia do sauny lub zadzwonić pod numer 609 345 545.
  8. W strefie relaksu mogą przebywać maksymalnie 4 osoby.
  9. Hotel Kasztel nie ponosi odpowiedzialności, za zdarzenia, które są skutkiem nieprzestrzegania powyższych punktów

Życzymy udanego seansu !

Hotel Kasztel Lokalizacja