Hotel Kasztel mieści się przy trasie E75 z Tarnowa do Krakowa tuż przed Bochnią co pozwala na wygodną organizację wesel dla osób z tych okolic. Nasze sale weselne to tylko pół godziny drogi z Tarnowa i 40 minut od Krakowa.

Naszym Gościom oferujemy eleganckie i przestronne sale weselne. Dzień ślubu to moment, który pozostaje w pamięci na zawsze dlatego dbamy o to, by wszystko było wyjątkowe. Hotel Kasztel poprzez swój niezwykły baśniowy wystrój gwarantuje poczucie wyjątkowości.

Dwie sale weselne od 70 - 230 osób

Na kompleks restauracyjny składają się dwie sale weselne. Dostosowane do uroczystości o różnej welkości. Sale są na różnych piętrach i mogą prowadzić niezależnie dwie uroczystości weselne.

Lokalizacja pomiędzy Tarnowem a Krakowem

Nasz hotel zlokalizowany jest niemal pośrodku trasy pomiędzy Tarnowem a Krakowem tuż przed miastem Bochnia. Taka lokalizacja pozwala na korzystanie z naszych sal weselnych Gościom nie tylko z okolic Bochnii ale również Tarnowa i Krakowa.

Sala Bankietowa do 230 osób

Sala Bankietowa w Hotelu***Kasztel zwana również jest również Salą Balową. Jest to ponad stusześćdziesieciometrowa powierzchnia z parkietem do tańca, na którym może bawić się jednocześnie około 150 osób. Sala otoczona jest monumantalnymi, elegancko podświetlonymi kolumnami.

Sale weselne, bankietowe okolice Tarnowa, Krakowa

Tuż obok znajduje się sala główna, na której, „wyrasta” ogromny, baśniowy dąb. To tutaj podczas przyjęcia weslego Goście zasiadają do przepięknie przygotowanych stołów. Nastrojowo palące się świece, delikatne dekoracje kwiatowe, idealnie dobrana zastawa stołowa, eleganckie krzesła, nowoczesne efekty specjalne i iluminacje świetlne gwarantują poczucie wyjątkowości.

Zarówno architektura, jak i wystrój sal nawiązują do stylistyki dawnych zamków, rycerskich podań oraz tajemniczych legend. Wnętrza zaskakują niezwykłą dbałością o szczegóły. Gości witają sugestywne malowidła, oryginalne płaskorzeźby oraz drewniane meble przywodzące na myśl średniowieczną rezydencję. Jednocześnie nie brakuje tutaj udogodnień na miarę XXI wieku. Zarówno Sala Bankietowa jak i Sala Główna posiadają efektywny system klimatyzacji, dzięki którym nawet w upalny letni dzień poczujecie Państwo orzeźwiający chłód.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudną jest decyzja o wyborze miejsca na przyjęcie weselne. Staramy się na naszej stronie jak najbardziej oddać ducha naszego hotelu. Serdecznie zachęcamy do spotkania, w trakcie którego z przyjemnością zaprezentujemy nasze standarty obsługi, propozycje menu oraz restaurację i salę bankietową w całej okazałości.

Sala Kasztelanka do 70 osób

Sala Kasztelanka to odrębne, bardzo klimatyczne pomieszczenie, które może pomieścić około 70 osób. Salę ozdabiają historyczne obrazy i piękne żyrandole. Ustawienie stołów i bufetów może być dowolnie aranżowane, w zależności od Państwa potrzeb. Istnieje tutaj, możliwość zorganizowania przyjęcia, tak aby w jednej części sali były usytuowane stoły dla Gości, z miejscami siedzącymi dla około 50 osób, natomiast w drugiej części było miejsce do tańca.

Sale weselne, wesela od 70 do 230 osób, Okolice Krakowa, Tarnowa

Sala Kasztelanka znajduje się na tym samym poziomie co hotelowy Pub. ”Pub Kasztel” to utrzymane w stylistyce fantasy miejsce gdzie znajduje z bogato wyposażony bar, dwa tory do kręgli oraz dwa stoły bilardowe. Wzdłuż torów rozciąga się namalowany na ścianie, świecący w ciemności obraz, przedstawiający intrygujące, półnagie kobiety – anioły, przechadzające się wśród tajemniczego, mrocznego ogrodu. To tu najczęściej odbywają się różnorodne imprezy tematyczne. Należą do nich m.in.: „Wieczór z Karaoke”, „Wieczór Mistrzowie Bilarda”, „Mini Casino”, czy „Wieczór w stylu PRL”.

Sala Kasztelanka oraz Pub z powodzeniem mogą być dedykowane dla Gości, którzy chcieliby mieć komfort spożywania posiłków w odrębnej sali, a zabawy i tańca w innej.

Nastrojowo palące się świece, delikatne dekoracje kwiatowe, idealnie dobrana zastawa stołowa, eleganckie krzesła, nowoczesne efekty specjalne i iluminacje świetlne sprawią, że przeżyjecie Państwo najbardziej wzruszające chwile w swoim życiu.

Sale weselne Hotelu *** Kasztel zostały stworzone, by dać pełen komfort naszym gościom wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych: przyjęć weselnych, przyjęć jubileuszowych, chrzcin, komunii oraz imprez firmowych.

Hotel Kasztel Lokalizacja