Ciekawa oferta dla osób z okolic Krakowa

Hotel *** Kasztel to obiekt znajdujący się 49 km od centrum Krakowa. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne sprawia, że podróż zajmuje tylko pół godziny lub o wiele krócej dla osób ze wchodniej części Krakowa. W okolice Bochni najszybciej dostaniemy się autostradą, która ma zjazd w tej miejscowości.

Wszysto to sprawia, że nasz hotel jest wspaniałą alternatywą i uzupełnia ofertę sal weselnych z Krakowa.

Sale weselne w okolicy Krakowa

Posiadamy dwie niezależne sale weselne, które umożliwiają organizację wesel od małych kameralnych do dużych uroczystości rodzinnych. Sala "Kasztelanka" to uroczystości weselne do 70 osób, klimatyczny wystrój pozwala w niej miło spędzić czas.

Sala weselna do 230 osób to sala bankietowa z dużym parkietem i wyjściem na taras. Otwarta przestrzeń pozwala czuć się bardzo swobodnie przy dużych uroczystościach. Wyjątkowy wystrój, który chwalą sobie nasi goście wyróżnia nas na tle konkurencji. Architektura i wystrój sali weselnej nawiązuje do stylistyki dawnych zamków a wyrastający na środku stary dąb jest wizytówką naszego hotelu, którą trzeba zobaczyć.

Szybkie połączenie z Krakowem

 


Czekamy na Państwa wizytę w naszym kompleksie weselnym. Z chęcię zaprezentujemy nasz obiekt wszystkim, którzy chieliby tu spędzić swoje niezapomniane chwile.

Hotel Kasztel Lokalizacja