Sauna

Sauna określana jest przez specjalistów gorącą terapią dla ciała i duszy. Regularne korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skutecznie redukuje codzienny stres i zmęczenie. Kilkunastominutowy seans w pomieszczeniu nagrzanym nawet do 100° C, rozgrzewa skórę do 42° C, a temperaturę całego ciała podnosi o jeden stopień. Taki stan wzmaga produkcję ciałek odpornościowych we krwi, które skutecznie zabijają wirusy i bakterie. Stała, optymalna temperatura, jaką ustawiamy dla Państwa to 80°C. Dodatkowym atutem naszej sauny jest możliwość czerpania korzyści zdrowotnych i uspakajających ze światłoterapii i aromaterapii.

Mini Tężnia Solna

Mini Tężnia Solna dostarcza naszemu organizmowi wielu dobroczynnych mikroelementów takich jak: jod, brom, wapń, magnez, potas, żelazo czy sód. Mikroklimat, który wytwarza się dzięki tężni, zbliżony jest do klimatu, którym możemy cieszyć się podczas wakacji nad morzem.

Kabina z hydromasażem

Hydromasaż to tzw. terapia bodźcowa oraz bardzo przyjemny rytuał. Doskonale odpręża i relaksuje. Jest to również znakomita profilaktyka przed schorzeniami kręgosłupa, układu kostno-stawowego i układu krążenia. Pomaga również w walce z bezsennością, bólami reumatycznymi, napięciem mięśniowym, cellulitem i nadwagą.

Ciepły hydromasaż ułatwia wydalanie poprzez skórę substancji szkodliwych z organizmu, które następuje wskutek rozszerzenia naczyń włosowatych i otwarcia porów. Z kolei zimny podwyższa ciśnienie.

Korzystanie ze Strefy Relaksu i Wyciszenia będzie z pewnością doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu i odprężenie. Jest to specjalnie odizolowane miejsce, w którym panuje cisza, spokój oraz wysoka temperatura.

Hotel Kasztel Lokalizacja