Dziękujemy wszystkim Gościom za świetną zabawę i niepowtarzalną atmosferę.

Impreza Andrzejkowa 28 listopada 2016 r. udała się stu procentach. Goście bawili się znakomicie. Bardzo dziękuemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy też rewelacyjnemu zespołowi FireBand

z fenomenalną wokalistką Żanetą Łabudzką - półfinalistką programu The Voice of Poland.

Przepiękny majowy czas dobiegł końca. Pozostały wspaniałe wspomnienia związane z Pierwszą  Komunią Świętą. 

W Hotelu Kasztel podczas czterech majowych niedziel, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt  niezapomnianych przyjęć dla naszych małych - wielkich Gości, ich rodzin i znajomych.

W majowym wydaniu magazynu Hotelarz, ukazał się artykuł pt. " Podróż w świat pradawnych baśni" opisujący architekturę i  walory estetyczne Hotelu Kasztel. Zapraszamy do lektury.

hotelarz1

Na najgorętszy z zimowych weekendów tego roku Hotel***Kasztel przygotował dla swoich Gości Romantyczny Pakiet Walentynkowy. Była to doskonała propozycja dla osób, które ten wyjątkowy czas walentynek oraz ostatnich chwil karnawału pragnęły spędzić w stylowych wnętrzach Hotelu***Kasztel. Niesamowitej atmosfery dodał magiczny klimat romantycznej kolacji w blasku świec oraz szalonej zabawy ostatkowej.

Już po raz czwarty w Hotelu***Kasztel odbył się wystrzałowy Bal Sylwestrowy. Podczas balu można było skosztować kuchni nowoczesnej jaki tradycyjnej.

Andrzejki jest to czas magii, wróżb, czarów i przepowiedni. Hotel Kasztel idealnie wpisuje się w ten klimat głównie dzięki swoim tajemniczym wnętrzom. Ze ścian spoglądają mistyczne postaci, w korytarzach można stanąć oko w oko z piękną wróżką. Ale to nie jedyna strona tego miejsca.

Kilkunastu mistrzów kuchni z takich programów jaki Top Chef, Hell’s Kitchen i MasterChef wzięło udział w finale akcji „Smak Pomocy”. Plac przy CSM zamienił się w prawdziwą kulinarną ucztę. Można było spróbować pierogów Sylwii Biały, gulaszu Daniela Hucika i wielu innych smacznych potraw. Celem akcji była pomoc chorym dzieciom, które są podopiecznymi Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej.

Hotel *** Kasztel z przyjemnością wiął udział w tym wydarzeniu jako jeden ze sponsorów tej akcji.

W najbliższą sobotę 4 października Restauracja Kasztel bierze udział w finale akcji "Smak Pomocy", która ma na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie najmłodszych.

Do Tarnowa przyjedzie dwunastu masterszefów z całego kraju. Bitwę na smaki będą prowadzić osoby znane z telewizyjnych programów kulinarnych: Hell's Kitchen, Top Chef i Master Chef wszystkich edycji który były i tych, które trwają.


Gwiazdy Hell's Kitchen, Top Chef i Master Chef będą Gościć w Hotelu *** Kasztel. Zapraszamy do naszej Restauracji, gdzie w piątkowy wieczór 3 października, będziecie mogli spotkać młodych, zdolnych kucharzy, a przy odrobinie szczęścia porozmawiać, wziąć autograf, czy zrobić sobie zdjęcie.