Podczas akcji swoje dania będzie serwował również Szef Kuchni Restauracji Kasztel.

Zmagania kucharzy na bieżąco będzie komentował Andrzej Młynarczyk.

 

andrzej-mlynarczyk

Andrzej Młynarczyk

Jest to osoba, której nie trzeba przedstawiać, polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Telewidzowie mogą go oglądać m.in. w serialach: Oficer, Kryminalni, M jak miłość. Brał udział w dwunastej edycji Tańca z gwiazdami. Jest niezwykle kontaktowy, kocha ludzi i kocha gotować . W najbliższą sobotę 4 października Andrzej Młynarczyk wcieli się w role komentatora oraz prowadzącego Finał Akcji „ Smak Pomocy” przy Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.


event-kulinarny

Kucharze uczestniczący w imprezie

maria-ozga

Maria Ożga

Z zawodu jest księgową. Swoje gotowanie często porównuje do księgowania uważa, że smaki powinny być zrównoważone aby smakowało! Czyli AKTYWA = PASYWA. Oto kolejna finalistka słynnego programu kulinarnego MasterChef. Obecnie jest Szefem Kuchni „Kryształowa” wprowadzjąc całowitą metamorfozę lokalu, począwszy od wystroju sali po menu.


daniel-hucik

Daniel Hucik

„Kocham gotować! Gotowanie jest moją pasją a z pasji rodzą się sukcesy!" oto słowa Daniela Hucika finalisty programu kulinarnego MasterChef. Daniel ma 24 lata studiuje inżynierię mechaniczno - medyczną na Politechnice Gdanskiej i Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Ulubiona potrawa Pierogi ruskie. Natomiast swoje gotowanie nazywa Cyrkową Kuchnią. https://pl-pl.facebook.com/gotujpostudencku


sylwia-bialy

Sylwia Biały

Sylwia Biały w "Hell's Kitchen" Sylwia udowodniła, że szybko się uczy i jest bardzo ambitna co doprowadziło ją do finału kulinarnego programu. Jedno z jej dań tak bardzo posmakowało szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro, że trafiło do menu "Piekielnej Kuchni". https://pl-pl.facebook.com/SylwiaBialyfanpage


Adam-Leszczynski

Adam Leszczyński

Adam Leszczyński, to kolejny uczestnik populanego kulinarnego programu Top Chef. Pochodzi z Warszawy i również tam jest szfem kuchni w Restauracji Kaskrut.


justyna-foltyn

Justyna Foltyn

Justyna Foltyn już w pierwszym odcinku programu Top Chef pokazała na co ją stać. Niestraszna jej grasica i topinambur. Teraz to ją ocenia profesjonalne jury, ale na co dzień pani Justyna szefuje w mikołowskiej restauracji i hotelu Mocca d'Oro.


Grzegorz-Kazmierczak

Grzegorz Kaźmierczak

Gotowaniem zajmuje się zawodowo. Pracował w restauracjach w Szwajcarii, Austrii, USA i w Polsce. Był szefem kuchni w restauracji "Malta" w Dąbrowie Górniczej oraz szefem kuchni w "Silesia Catering II" w Parku Chorzowskim. Również występował w znanym programie kulinarnym Hell's Kitchen.


karolina-rudolf

Karolina Rudolf

Jest osobą bardzo cichą i nieśmiała. Zawsze trzyma się na uboczu. Zamiast imprez woli czytać książki. Uwielbia spać. Panicznie boi się pająków. Jej uśmiech potrafi rozbroić nawet największego twardziela. Nigdy nie gotowała zawodowo, a jednak wystąpiła w Hell's Kitchen. A jak gotuje Karolina? Możecie się przekonać już 4 Października.w Tarnowie.


anna-niedzialkowska

Anna Niedziałkowska

Jest kolejną uczestniczką programu Top Chef. Pracuje jako szef kuchni w Hotelu SPA w Dusznikach Zdroju. Jej specjalizacją jest: kuchnia polska i wegetariańska. Popisowe dania to: polędwica wołowa na szpinaku z maślakami i tatar z truskawkami i miętą.


waldemar-sieminiak

Waldemar Sieminiak

Pochodzi Poznania, z wykształcenia jest kucharzem. Po szkole poszedł do zakonu, w którym spędził półtora roku. Od szczęściu lat jest pracownikiem agencji ochrony. Uczestnik programu Hell's Kitchen, w którym szybko zdobył przydomek Steven Seagal. Marzy o byciu sławnym i pracy w profesjonalnej kuchni. Uważa też, że ma zadatki na aktora.


Artur-Augustynski

Artur Augustyński

Artur Augustyński pochodzi z Krynicy-Zdroju. Był Szefem Kuchni w Hotelu Prezydent, specjalizuje się w polskiej kuchni tradycyjnej, a jego popisowe danie to golonka po krynicku. Artura możecie zobaczyć w trzecim sezonie programu Top Chef Polska.


Przeglądasz sale weselne? Dobrze trafiłeś! Sale Hotelu *** Kasztel cieszą się powodzeniem gości nawet z okolic Tarnowa czy Krakowa. W naszym obiekcie zorganizujesz wesele do 250 osób. Zobacz nasze sale weselne, sprawdź recenzje a decyzja stanie się prosta. Zapraszamy.