Bal Walntynkowo- Karnawałowy poprowadził niesowity DJ-Mart – doświadczony prezenter i dziennikarz radiowy. Uczestnicy chętnie brali udział licznych zabawach i konkursach, w których nagrodami były między innymi: Kolacja dla dwóch osób w Restauracji Kasztel, Voucher na Kręgle w Pubie Kasztel, wyborne Wino Novum z winnicy „Nad Dworskim Potokiem”. Wśród Gości rozlosowano Voucher na Romantyczny Pobyt w Hotelu***Kasztel z Uroczystą Kolacją w blasku świec i śniadaniem podanym do pokoju. Wybrana została też Najbardziej Romantyczna Para Balu. Goście wspaniale się bawili, o czym świadczą liczne komentarze w hotelowej Księdze Gości.

Po tak spędzonym weekendzie pary ożywiły swoje uczucia, zakochały się w sobie na nowo i dołączyły kolejne, piękne wspomnienie do swojego życia…

Galeria

Przeglądasz sale weselne? Dobrze trafiłeś! Sale Hotelu *** Kasztel cieszą się powodzeniem gości nawet z okolic Tarnowa czy Krakowa. W naszym obiekcie zorganizujesz wesele do 250 osób. Zobacz nasze sale weselne, sprawdź recenzje a decyzja stanie się prosta. Zapraszamy.